Anna Skalská je mistryně republiky

Silvie Drdová vybojovala mezi dospělými stříbrnou medaili. Obě závodí za Judo SG Plzeň.

Mistrovství republiky dospělých v judu bylo pro členy AIS PK velice úspěšné. Anna Skalská (na fotce vlevo, po její levici absolventka AIS Markéta Paulusová) obhájila titul v kategorii do 63 kg. Silvie Drdová (na fotce vpravo), která byla původně přihlášená do stejné kategorie, si vysloužila stříbrnou medaili v kategorii do 70 kg. O třetím členovi AIS hezky referuje Judo SG Plzeň na svém facebooku: V soutěži podal výborný výkon i dorostenec D. Johánek, který se v kategorii do 73 kg probojoval po dvou vítězstvích před časovým limitem do 3. kola. V něm po velkém boji podlehl pozdějšímu vítězi, českému reprezentantovi Ivankovi až těsně před koncem zápasu diskvalifikací pro porušení pravidel.