Přesuout na hlavní obsah

Osobní trenéři

Tomáš Altmann Jachting altmann@ais-pk.cz
Patrik Davídek
Plavání davidek@ais-pk.cz
Josef Fiala
Sportovní střelba fiala@ais-pk.cz
Vladislav Galuška
Slalom na divoké vodě galuska@ais-pk.cz
Ladislav Hojda
Slalom na divoké vodě hojda@ais-pk.cz
Miroslav Hýsek
Karate hysek@ais-pk.cz
Lukáš Jílek
Box jilek@ais-pk.cz
Jakub Klier
Stolní tenis klier@ais-pk.cz
Tereza Konopíková
Zápas konopikova@ais-pk.cz
Jiří Kožíšek
Zápas kozisekj@ais-pk.cz
Karel Kožíšek
Rychlostní kanoistika kozisek@ais-pk.cz
Marek Kubín
Karate kubin@ais-pk.cz
Lukáš Luhový
Plavání luhovy@ais-pk.cz
Milan Mach
Sportovní střelba mach@ais-pk.cz
Michal Michalík
Šerm michalik@ais-pk.cz
Richard Skandera Snowboarding skandera@ais-pk.cz
Roman Šimsa
Judo simsa@ais-pk.cz
Jan Šípek
Lukostřelba sipek@ais-pk.cz
Jaroslav Voldřich Moderní pětiboj voldrich@ais-pk.cz
Barbora Vernerová Rychlostní kanoistika vernerova@ais-pk.cz

Chcete dostávat aktuální novinky a zprávy Akademie? Zapište zde svůj e-mail.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500